O mně

Fyzioterapie Holubova Zuzana vystudovala magisterský obor fyzioterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci a poté pět let pracovala v ambulantní rehabilitaci v Pardubicích. Touha změnit systém práce fyzioterapeuta tak, aby se svým klientům mohla věnovat dostatečně dlouhou dobu a uplatnit veškeré poznatky moderní fyzioterapie, které zná, ji po narození dcery vedla k založení vlastní praxe.

K docílení maximálního efektu terapie využívá zejména metodu DNS dle prof. Koláře, metodu McKenzie, metodu L. Mojžíšové, balanční cvičení, kineziotaping a další. Věnuje se také péči o těhotné a fyzioterapii při dysfunkci pánevního dna včetně stresové inkontinence.

Nabízím vám následující služby:

  • preventivní pohybové programy
  • diagnostiku a léčbu akutních i chronických poruch a bolestí pohybového aparátu včetně poúrazových a pooperačních stavů
  • relaxační a rekondiční programy

Pracoviště nemá smlouvu se zdravotními pojištovnami.

Ceny nabízených služeb včetně ordinační doby naleznete níže.

Ceník

popis cena
Cena za terapeutickou hodinu (50 - 55 min) 700 Kč
Cena za terapeutickou půlhodinu (cca 25 min) 400 Kč

V případě, že se nemůžete v objednaném termínu dostavit, je třeba se z něj alespoň den předem odhlásit. V opačném případě po vás bude vyžadována úhrada neomluvené hodiny. Děkuji za pochopení.

Provozní doba

pondělí - pátek:
Dle objednávek

Dárkové poukazy

Přemýšlíte nad dárkem pro své blízké? Nabízíme dárkové poukazy na naše služby.

Poukazy jsou k zakoupení v naší ordinaci, případně máte možnost vlastního vytisknutí (instrukce vám zašleme emailem po objednání poukazu).